Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Vesper Quinn

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Vesper E. Quinn
Admin
Vesper E. Quinn
liczba postów : 62

Vesper Quinn Empty
PisanieTemat: Vesper Quinn   Vesper Quinn Icon_minitimeSro Sie 08, 2012 5:23 pm



Vesper Eloise Quinn

« Nie ma nic gorszego nad udawanie dobroci. Udawanie dobroci odstręcza bardziej niż otwarte zło.»

historia:

- Jak masz na imię?
- Vesper
- Śliczne imię. Vesper martwisz się tym, czego nie masz? A może pomyślałabyś o
tym, co masz? A co powiesz o tych wszystkich rzeczach, których nie masz i wcale
nie chcesz ich mieć?
- Nic mi o tym nie wiadomo. Mam stanowczo za dużo rzeczy, których nie chcę
mieć. Między innymi raka.
- Bardzo mi przykro.
- Ale proszę mi wytłumaczyć, co się dzieje z moją matką. Bardzo cierpiała i nigdzie nie może znaleźć pociechy.
- Musi znaleźć pociechę w swoim cierpieniu. Lily z trudem podniosła się z ławki.
- Chyba tak. Gdzie jest ten pokój płaczu, proszę księdza? Proszę mnie tam zabrać.
Zrobił nad nią znak krzyża.
- Nosisz go ze sobą wszędzie, moje dziecko. Tak jak wszyscy cierpiący. Wszyscy wchodzimy do środka. Pytanie brzmi, czy z niego wychodzimy, czy zostajemy tam na zawsze? I kogo wciągamy ze sobą.
cechy charakteru Impulsywna, chaotyczna, egocentryczka, chociaż nie zawsze a zarazem introwertyczka, chociaż to jest dziwne, małomówna, ale jak trzeba to potrafi komuś wmówić wszystko, nie licząc wpływów alkoholu, ciekawska, za ciekawska, odważna, zdarza się, że jest paranoiczką.
poszukiwania
- wolne ϟ opis, opis, opis, opis, opis

- wolne ϟ opis, opis, opis, opis, opis


sesje:

ϟ Sesje trwające

Ϟ tytuł sesji feat pseudo

ϟ Sesje zawieszone

Ϟ tytuł sesji feat pseudo

ϟ Sesje zakończone

Ϟ tytuł sesji feat pseudo


›› imię nazwisko
opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis




opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis


›› imię nazwisko
opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis




opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis


›› imię nazwisko
opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis




opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis

Powrót do góry Go down
https://redland.forumpolish.com
Alice Stewart
Alice Stewart
liczba postów : 15

Vesper Quinn Empty
PisanieTemat: Re: Vesper Quinn   Vesper Quinn Icon_minitimeCzw Sie 09, 2012 12:39 am

Daj mnie, że mnie kochasz, choć Ty jedna Sad
Powrót do góry Go down
Vesper E. Quinn
Admin
Vesper E. Quinn
liczba postów : 62

Vesper Quinn Empty
PisanieTemat: Re: Vesper Quinn   Vesper Quinn Icon_minitimeCzw Sie 09, 2012 1:07 am

Kocham miłością szczerą, piękną, jedyną i dziewiczą.
Powrót do góry Go down
https://redland.forumpolish.com
Sponsored content

Vesper Quinn Empty
PisanieTemat: Re: Vesper Quinn   Vesper Quinn Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Vesper Quinn

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Vesper Eloise Quinn
» Oblany test numer jeden {Vesper Quinn & David Santiago}

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Postaci :: .Arkusze gry-