Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Welcome to Satine's hell

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Satine I. Barthlody
Satine I. Barthlody
liczba postów : 15

Welcome to Satine's hell Empty
PisanieTemat: Welcome to Satine's hell   Welcome to Satine's hell Icon_minitimeSro Sie 08, 2012 5:07 pm



Satine India Barthlody

va te faire foutre in english means fuck you

historia:

Sześć lat temu przeprowadziła się od rodziców, z Nowego Jorku do Rio, kupując pierwszy lepszy bilet, przepustkę do nowego życia. Zamieszkała w mieszkanku w jednej z tutejszych faveli, dorabiała jako kelnerka w nocnym klubie, studiując jednocześnie. Powoli przestawała przypominać dawną, zdegenerowaną wersję, wychodząc z kolejnych nałogów. Po roku zmieniła pracę, wtedy została wizażystką w agencji modelek. Odbiła się trochę finansowo, przyjmując tamtą posadę, jednak niedługo później zwolniło się miejsce właśnie w Redland, gdzie poleciła ją znajoma. Szybka rozmowa kwalifikacyjna, referencje. Nic prostszego, zmieniła pracę, z czego nie można powiedzieć, żeby była nieszczęśliwa. Kilka lat temu poznała mężczyznę, są ze sobą dość długo, a dwa lata temu zdecydowali się na dziecko. No właśnie, od dwóch lat na własne życzenie piastuje także ciepłą posadkę mamusi.
cechy charakteru troskliwa, złośliwa, ciekawska, odważna, sympatyczna, wybuchowa, bezczelna, energiczna, szczera, buntownicza, nierozważna, ironiczna, gadatliwa, realistka, roztargniona, żywiołowa, niezdecydowana, radosna, energiczna, optymistka, otwarta na ludzi, często nie potrafiąca wysłuchać, ale kobieta z ogromnym sercem, temperamentna, spontaniczna, bezpośredni
poszukiwania
partner - wolne ϟ drugi mężczyzna życia Satine, ich związek trwa już kilka lat (co najmniej trzy), nie, nie jest to kolejny związek opierający się tylko na seksie, bo choć może nie jest między nimi cały czas różowo, dwa lata temu zdecydowali się na dziecko, ufają sobie i no właśnie, co jeszcze?

- wolne ϟ opis, opis, opis, opis, opis


sesje:

ϟ Sesje trwające

Ϟ tytuł sesji feat pseudo

ϟ Sesje zawieszone

Ϟ tytuł sesji feat pseudo

ϟ Sesje zakończone

Ϟ tytuł sesji feat pseudo


›› DESIRE CONNAWAY
Dziewczyny poznały się jeszcze w NYC, gdzie przyjaźniły się, no nie ukrywajmy, całkiem nieźle się znały. To właśnie Satine ściągnęła starszą o 3 lata Des do Rio, gdzie sama przyjechała niewiele wcześniej. Chcąc nie chcąc obie utrzymywały ze sobą kontakt i gdy tylko pojawiła się taka możliwość, Desire poleciła Satine na posadkę wizażystki w Redlandzie. Obecnie utrzymują bliskie stosunki między sobą, a Connaway jest kolejną ukochaną ciocią małego Flynna.


›› imię nazwisko
opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis




opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis


›› imię nazwisko
opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis




opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis





Ostatnio zmieniony przez Satine I. Barthlody dnia Sro Sie 08, 2012 9:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Desire Connaway
Desire Connaway
liczba postów : 29

Welcome to Satine's hell Empty
PisanieTemat: Re: Welcome to Satine's hell   Welcome to Satine's hell Icon_minitimeSro Sie 08, 2012 8:39 pm

Będę super i wpadnę pierwsza:
Desire mogła być tą znajomą, która poleciła jej Redland, chyba że wiekowo by nam się nie pokrywało.... A nie, chyba jest okej :p
Powrót do góry Go down
Satine I. Barthlody
Satine I. Barthlody
liczba postów : 15

Welcome to Satine's hell Empty
PisanieTemat: Re: Welcome to Satine's hell   Welcome to Satine's hell Icon_minitimeSro Sie 08, 2012 8:52 pm

Znaczy się ja nie mam nic przeciwko, a żeby zapełnić nieco lukę fabularną, historię ich znajomości, to obie są z NY, więc mogły się w sumie poznać tam. Jakaś przyjaźń czy coś, to ona ściągnęła, bo jeśli nie mylę się w obliczeniach, to Satie, która przyjechała tam zaraz po ukończeniu szkoły, powinna być tam trochę wcześniej, aniżeli Des. No ale ja i matematyka jesteśmy na bakier ze sobą. W każdym bądź razie, teraz się przyjaźnią, a Desire może być kolejną ukochaną ciocią Flynna Very Happy
Powrót do góry Go down
Desire Connaway
Desire Connaway
liczba postów : 29

Welcome to Satine's hell Empty
PisanieTemat: Re: Welcome to Satine's hell   Welcome to Satine's hell Icon_minitimeSro Sie 08, 2012 8:55 pm

Oh, Flynn <3 Mój ulubiony dzieciaczek, więc korzyść obustronna :p
Jeśli o mnie chodzi, to też żaden ze mnie wybitny matematyk, dlatego wszystko bez zająknięcia zaakceptuję. Oczywiście przyjaciółki mi jak najbardziej odpowiadają Wink
Powrót do góry Go down
Satine I. Barthlody
Satine I. Barthlody
liczba postów : 15

Welcome to Satine's hell Empty
PisanieTemat: Re: Welcome to Satine's hell   Welcome to Satine's hell Icon_minitimeSro Sie 08, 2012 9:02 pm

Dziecko jest tak kochane, a Mirandzie tak pasuje maluch, że nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam jej dziecko (jakkolwiek to brzmi :DD). To zaraz Cię dorzucę do góry :)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Welcome to Satine's hell Empty
PisanieTemat: Re: Welcome to Satine's hell   Welcome to Satine's hell Icon_minitimePią Sie 10, 2012 9:13 pm

większość cech charakteru mówi, że tutaj raczej nie będzie pozytywu xD znaczy w sumie to nie wiem, ahahaha. no bo może kiedyś Ellie tłumaczyła jej swoją wizję czegoś tam, a ona jej nie słuchała i już jej podpadła. chyba, że na razie Satine będzie stąpać po cienkim lodzie no ni zależy gdzie tak naprawdę postawi nóżkę, coś takiego? Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Welcome to Satine's hell Empty
PisanieTemat: Re: Welcome to Satine's hell   Welcome to Satine's hell Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Welcome to Satine's hell

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Postaci :: .Arkusze gry-