Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ollie's stuff

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ollie Lindquist
Ollie Lindquist
liczba postów : 19

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimeSro Sie 08, 2012 11:49 am



Oliver Iain Lindquist

Never say never

historia:

Nie jest to nic szczególnie interesującego, więc pozwólcie, że pominę ten punkt. W życiu rozwydrzonego dzieciaka z bogatej rodziny nie było raczej miejsca na jakieś udziwnienia.
cechy charakteru szczery, obcesowy, narcyz, hedonista, wyrachowany, imprezowicz, wulgarny, optymista, zwariowany, wulkan energii
poszukiwania
- wolne ϟ opis, opis, opis, opis, opis

- wolne ϟ opis, opis, opis, opis, opis


sesje:

ϟ Sesje trwające

Ϟ tytuł sesji feat pseudo

ϟ Sesje zawieszone

Ϟ tytuł sesji feat pseudo

ϟ Sesje zakończone

Ϟ tytuł sesji feat pseudo


›› Martin Olsen
opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis




opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis


›› Nadia Iwanow
opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis




opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis


›› imię nazwisko
opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis




opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis opis relacji, opis relacji, opis relacji, opis. opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis, opis




Ostatnio zmieniony przez Ollie Lindquist dnia Sob Sie 11, 2012 12:15 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ines Carreira
Ines Carreira
liczba postów : 30

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimePią Sie 10, 2012 6:44 pm

W KP wyczytałam, że to taka męska latawica? :> I lubi się lansować przy znanych i ważnych ludziach? Dosyć ciekawe połączenie. Very Happy Jeżeli Ollie oglądał kilka filmów wyprodukowanych przez Redland, to mógł się natrafić na jakiś z Ines, bo dziewczyna zagrała już w kilku. Kilka miesięcy Olek już siedzi w Redland, więc mógł poznać Carreirę kiedy była jeszcze aktorką, a nie z-cą prezesa. Chcesz pozytyw czy negatyw?

P.S. Ines przyjaźni się z Martinem.
Powrót do góry Go down
Ollie Lindquist
Ollie Lindquist
liczba postów : 19

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimePią Sie 10, 2012 6:53 pm

no, myślę, że byłby dobrą męską prostytutką, gdyby jednak nie poszło mu w aktorstwie. ;> hmmm... wolałabym pozytywa jednak, mimo wszystko. zależy, co masz do zaoferowania ^-^
Powrót do góry Go down
Ines Carreira
Ines Carreira
liczba postów : 30

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimePią Sie 10, 2012 7:42 pm

Ollie żigolak! xD Chcesz być kolejnym chłoptasiem, który początkowo nie ogarniał się co, gdzie i jak w wytwórni, a Ines robiła za punkt informacji? Czy wolisz... no nie wiem, żeby Olek się jej podlizywał w nadziei, że załatwi tym samym sobie fajną rolę w jakimś filmie?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimePią Sie 10, 2012 8:34 pm

oh, dziecię! *.* no cóż ja widzę tutaj tylko negatyw. dlaczego? ponieważ Olek to ma taki charakterek, że Ellie nie będzie go tolerować, a najchętniej to by go wzięła za szmaty i doprowadziła do porządku Very Happy mogli kiedyś pracować razem nad jednym filmie no i Olek po prostu gwiazdorzył i zachowywał się jak największa gwiazda ever no i mieli spięcie z Ellie, gdyż ona takiego czegoś nie lubi. uważa Olka za mało profesjonalnego, niedojrzałego nastolatka, który nie wie, co robi w tym biznesie. soł ja bym tutaj dała mocno nielubianych, ot co! może kiedyś w przyszłości... jakby była mocno po % kiedyś by coś wyszło w łóżku ;> ... mwahahahaha, dobra! jestem zmęczona, gadam głupoty xD
Powrót do góry Go down
Ollie Lindquist
Ollie Lindquist
liczba postów : 19

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimeSob Sie 11, 2012 12:09 am

same stare baby do mnie lgną, bitch please XD no więc, khem.
Ines, no skoro jest zastępcą prezesa całej wytwórni, to z pewnością by właził jej w tyłek, żeby tylko Carreira zauważyła, jaką to on wspaniałą gwiazdą i talentem nie jest, a ją by to bardzo wkurzało, ale też mogłaby się nad nim rozczulić, bo to takie urooocze dziecko jest *____* i nie traktowałaby go zbytnio poważnie.

Ellie, mi to pasuje. >D ahaha, łóżko? nie no, nie powiem, ciekawa sprawa ;>
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimeSob Sie 11, 2012 2:38 am

JAKIE STARE BABY?! 32 LATA TO JUŻ STARA? ._. Mówiłam, że jestem zmęczona? xD nie no zobaczymy jak to będzie.
Powrót do góry Go down
Ollie Lindquist
Ollie Lindquist
liczba postów : 19

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimeSob Sie 11, 2012 2:41 am

weź mnie nie słuchaj, dla mnie ludzie po 20-stce to już prawie próchno. XD okay, trzeba będzie zagrać. : >
Powrót do góry Go down
Ines Carreira
Ines Carreira
liczba postów : 30

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimeSob Sie 11, 2012 10:24 am

Ollie, mi jak najbardziej pasuje. (;
Powrót do góry Go down
Alice Stewart
Alice Stewart
liczba postów : 15

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimeSob Sie 11, 2012 10:47 am

Nam by się przydało coś mieć w końcu w mojej grupce jesteś Very Happy
Powrót do góry Go down
Ollie Lindquist
Ollie Lindquist
liczba postów : 19

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimeSob Sie 11, 2012 10:57 am

Alice, to jakie propozycje? : 3
Powrót do góry Go down
Alice Stewart
Alice Stewart
liczba postów : 15

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimeSob Sie 11, 2012 10:58 am

Bardzo się młody rządzi przy produkcjach??
Powrót do góry Go down
Ollie Lindquist
Ollie Lindquist
liczba postów : 19

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimeSob Sie 11, 2012 11:11 am

noo to już widzę chyba negatywa, bo Ollie to straszna diva. C: fajnie mi się z rana rymuję, bo niewyspana się czuję!~~
Powrót do góry Go down
Alice Stewart
Alice Stewart
liczba postów : 15

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimeSob Sie 11, 2012 11:43 am

Trochę szkoda, ale jeśli tak to widzisz to jako Twoja "szefowa" mogę go karać jak jest be Wink
Powrót do góry Go down
Ollie Lindquist
Ollie Lindquist
liczba postów : 19

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 1:27 am

no ale z czasem mogą się w miarę polubić : )
Powrót do góry Go down
Alice Stewart
Alice Stewart
liczba postów : 15

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitimeNie Sie 12, 2012 11:42 am

ok ok Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Ollie's stuff Empty
PisanieTemat: Re: Ollie's stuff   Ollie's stuff Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ollie's stuff

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Postaci :: .Arkusze gry-