Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Agg's Création (c)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ollie Lindquist
Ollie Lindquist
liczba postów : 19

Agg's Création (c) Empty
PisanieTemat: Agg's Création (c)   Agg's Création (c) Icon_minitimeCzw Sie 09, 2012 1:01 pm

Szukasz odpowiedniego avatarka dla siebie,
ale zasoby internetowe Cię nie zadowalają?


    Jesteś leniwy lub uważasz, że
    brak Ci zdolności by zrobić avatar samodzielnie?



Nie lubisz grzebać się w tego typu pierdołach?


× × × ×

Tu Twój problem, czymkolwiek by nie był, zostanie w magiczny sposób rozwiązany! Zasada zamawiania avków u mnie jest dziecinnie prosta. Poniżej masz przygotowany wzór, nazwijmy to: zamówienia... Kopiujesz, wypełniasz według własnego uznania i czekasz (może jakimś graficznym guru nie jestem, ale damy radę~). Jednocześnie zgadzasz się na moje zasady, które są dość proste i przejrzyste, mianowicie:

1. Czas wykonania zlecenia to do 48h. Jeśli Pani Producent zapomniała o Tobie, albo coś jej wypadło, nie rzucaj mięsem - po prostu się upomnij.
2. Proszę nie usuwać mojego podpisu z prac. Nie jest aż tak przesadnie wielki, by się go wstydzić.
3. Avatarki są tylko do użytku na terenie tego forum. Jeśli chciałbyś wykorzystać moją pracę na jakimś innym, powiadom mnie o tym i podrzuć namiary na forum, gdzie chcesz zamieścić ów avatar.
4. Zwrotów nie przyjmujemy, reklamacji też nie.
5. Na mnie się nie krzyczy, mnie się przytula.


× × × ×


No, całkiem proste. ♥ A teraz proszę bardzo, oto wzór zamówienia:

Kod:
[size=18][color=#9A32CD]Buzia:[/color][/size] tu wpisz imię i nazwisko gwiazdy
[size=18][color=#9A32CD]Ilość avatarów:[/color][/size] maksymalnie 7 sztuk
[size=18][color=#9A32CD]Kolorystyka:[/color][/size] black&white, sepia, color - wybierz, nie musisz koniecznie jednego rodzaju.
[size=18][color=#9A32CD]Dodatkowe info:[/color][/size] tutaj piszesz, czy dodać jakiś napis, ramkę, czy cokolwiek innego. Na efektach specjalnych zbytnio się nie znam, ale spróbuję sprostać wyzwaniu

POLECAM SIĘ~
Powrót do góry Go down
 

Agg's Création (c)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Między sesjami :: .Off Top :: Grafika-