IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Agg's Création (c)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
liczba postów : 19

PisanieTemat: Agg's Création (c)   Czw Sie 09, 2012 1:01 pm

Szukasz odpowiedniego avatarka dla siebie,
ale zasoby internetowe Cię nie zadowalają?

Jesteś leniwy lub uważasz, że
    brak Ci zdolności by zrobić avatar samodzielnie?

Nie lubisz grzebać się w tego typu pierdołach?

× × × ×

Tu Twój problem, czymkolwiek by nie był, zostanie w magiczny sposób rozwiązany! Zasada zamawiania avków u mnie jest dziecinnie prosta. Poniżej masz przygotowany wzór, nazwijmy to: zamówienia... Kopiujesz, wypełniasz według własnego uznania i czekasz (może jakimś graficznym guru nie jestem, ale damy radę~). Jednocześnie zgadzasz się na moje zasady, które są dość proste i przejrzyste, mianowicie:

1. Czas wykonania zlecenia to do 48h. Jeśli Pani Producent zapomniała o Tobie, albo coś jej wypadło, nie rzucaj mięsem - po prostu się upomnij.
2. Proszę nie usuwać mojego podpisu z prac. Nie jest aż tak przesadnie wielki, by się go wstydzić.
3. Avatarki są tylko do użytku na terenie tego forum. Jeśli chciałbyś wykorzystać moją pracę na jakimś innym, powiadom mnie o tym i podrzuć namiary na forum, gdzie chcesz zamieścić ów avatar.
4. Zwrotów nie przyjmujemy, reklamacji też nie.
5. Na mnie się nie krzyczy, mnie się przytula.

× × × ×

No, całkiem proste. ♥ A teraz proszę bardzo, oto wzór zamówienia:

Kod:
[size=18][color=#9A32CD]Buzia:[/color][/size] tu wpisz imię i nazwisko gwiazdy
[size=18][color=#9A32CD]Ilość avatarów:[/color][/size] maksymalnie 7 sztuk
[size=18][color=#9A32CD]Kolorystyka:[/color][/size] black&white, sepia, color - wybierz, nie musisz koniecznie jednego rodzaju.
[size=18][color=#9A32CD]Dodatkowe info:[/color][/size] tutaj piszesz, czy dodać jakiś napis, ramkę, czy cokolwiek innego. Na efektach specjalnych zbytnio się nie znam, ale spróbuję sprostać wyzwaniu

POLECAM SIĘ~

Oliver 'Ollie' Lindquist
19 lat x beautiful liar
[Only admins are allowed to see this image]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Agg's Création (c)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1